• Call : 8 (044) 592-44-84

Садок повного дня

Якщо батьки працюють і не мають змогу проводити з дитиною стільки часу, скільки потрібно малюку для повноцінного розвитку, тоді найкращим виходом може стати оформлення до дитячого садка повного дня, де всю необхідну увагу зможуть їй приділити висококваліфіковані викладачі і вихователі. Дитина у дитячому садку повного дня «Джерело» буде забезпечена цікавою програмою, супроводжуюча навчальними та розвиваючими заняттями. Всiх дітей у садочку чекає якісний догляд, продуманий режим дня, повноцінне харчування, гармонійний фізичний і естетичний розвиток, а ще — захоплюючі свята, тематичні ранки, вистави та виступи.

Садок повного дня…

… це місце, де кожна дитина знаходить собі друзів, розвивається в усіх напрямках та навчається новому.

Наш садок повного готує діток не тільки до школи, а й до життя в соціумі. А наші професійні, турботливі та люблячі дітвору педагоги завжди готові підтримати, підказати, допомогти і навчити малюків вирішувати будь конфліктні ситуації, дружити, грати і звичайно розвиватися.
Під час перебування в міні-саду ми дотримуємося розкладу, тим самим привчаючи вихованців до дисципліни. Діткам ніколи не буває нудно, так як ми разом граємо, читаємо, співаємо, танцюємо, гуляємо і пізнаємо навколишній світ.
У нас працюють професіонали, які знають вікові особливості дітей, характер і ігрове перевагу кожної дитини. Вони легко встановлюють довірчі стосунки з батьками і намагаються бути з ними однодумцями в питаннях розвитку гідної гармонійної особистості дитини.

На Вашу дитину чекають доброзичливі вихователі та багато друзів:

Напрямки
Час роботи
Умови

 

Прийом дітей у дитячий садок «Джерело» здійснюється протягом усього року. Для оформлення дитини необхідно записатися на співбесіду у адміністратора за нашими телефонами, вказаними у вкладці «Контакти«.