• Call : 8 (044) 592-44-84

Садок короткотривалого дня

Вам необхідно кілька годин на день свого особистого часу, але вам не з ким залишити дитину? Ваш малюк дуже допитливий, але ви не можете відповісти на всі його питання? Дитина дуже рухливий і ви не знаєте, в яке русло направити його енергію? Приводьте його до нас в міні-садок неповного дня. Ми забезпечимо вашому малюкові цікаве дозвілля, а приємним бонусом стануть навчальні та розвиваючі заняття.

Садок неповного дня…

… це маленький дивовижний світ для унікальних, неповторних, особливих діток зі своїми схильностями, інтересами і баченням навколишнього світу. У нашому міні-садку дуже доброзичлива і затишна обстановка. Вас завжди зустрінуть з усмішкою і дадуть відповідь на всі ваші питання, проведуть екскурсію і покажуть «чим ми тут займаємося».

Наш міні-садок готує діток не тільки до школи, а й до життя в соціумі. А наші професійні, турботливі та люблячі дітвору педагоги завжди готові підтримати, підказати, допомогти і навчити малюків вирішувати будь конфліктні ситуації, дружити, грати і звичайно розвиватися.
Під час перебування в міні-саду ми дотримуємося розкладу, тим самим привчаючи вихованців до дисципліни. Діткам ніколи не буває нудно, так як ми разом граємо, читаємо, співаємо, танцюємо, гуляємо і пізнаємо навколишній світ.

На Вашу дитину чекає:

Режим дня
Напрямки
Час роботи
Умови

 

Деякі батьки вважають, що підготовка дітей до школи починається за рік до школи, це не так. Адже соціальні навички, пізнавальні здібності формуються з раннього віку. Малюки багато чому навчаються, і за перші півроку набувають гарну фундаментальну освітню базу. Потім вона нарощується, збільшується. А батькам особливо приємно бачити результати: адже діти з радістю біжать в садок, із задоволенням беруть участь у пізнавальних заняттях, дружно грають в сюжетно-рольові ігри.
Приходьте до нас і переконайтеся самі!