• Call : 8 (044) 592-44-84
Заняття в школі раннього розвитку проходять в міні-групах (максимум 8 дітей в групі). Заняття проходять в ігровій формі, з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини, в атмосфері, наближеній до сімейної. І в школі раннього розвитку, і в дитячому садку повного дня використовується авторська виховна програма школи «Джерело», яка вплетена в навчально-ігровий процес з метою забезпечення не тільки навчання, а й формування маленької особистості. Забезпечується психологічний супровід, надаються консультації логопеда. Організовуються привітання з днем народження для кожної дитини, дитячі свята. Протягом навчального року запрошуються дитячі театри для ознайомлення дітей з дитячими казками і художніми творами. Під час проведення свят пропонуються послуги професійної фото-і відеозйомки з урахуванням всіх особливостей зйомки дитячих свят та професійної записом DVD-дисків. Тривалість одного уроку — 30 хв. (Для 1 групи — 20 хв.)

Перелік матеріалів для занять

Для успішного навчання у школі раннього розвитку і дитячого садка необхідно придбати посібники та матеріали на навчальний рік

Для ознайомлення з умовами та адаптації дитини надається можливість до зарахування відвідувати заняття за гнучким графіком протягом 2-х тижнів.
Надається можливість проведення індивідуальних занять
Вартість навчання залежить від кількості досліджуваних предметів і додаткових послуг.
Зарахування відбувається на конкурсній основі. Для зарахування в школу раннього розвитку в дитячий сад повного дня необхідно пройти тестування (у формі співбесіди) з психологом і методистом.
Тестування (співбесіда) проводиться з метою знайомства з дитиною та визначення рівня його розвитку, а також можливості його адаптації до нового середовища та вирішення питання зарахування дитини в групу, яка найбільшою мірою комфортна для нього і відповідає рівню його розвитку.
У разі рекомендації до зарахування дитини за результатами співбесіди батьки ознайомлюються з умовами перебування дитини у навчальному закладі та умовами оплати.
Запис на тестування (співбесіду), а також більш детальна інформація за телефонами, вказаними в розділі Контакти.