• Call : 8 (044) 592-44-84

Центр раннього розвитку «Джерело»

Турботливі батьки з самого раннього дитинства піклуються про гарне майбутнє своєї дитини, тому ретельно займаються їх розвитком. Щоб дитина комфортно себе почувала в компанії однолітків, необхідно приділяти багато уваги її розвитку й освіті! Перші роки життя дитини відіграють важливу роль в подальшому її становленні, як особистості. Усі батьки прагнуть виростити своїх дітей здоровими і щасливими. Не дивно, що кожна матуся хоче знати, як розвивається її дитина, що і коли вона повинен вміти, чому вчитися. Але не всі мами можуть правильно обрати методику освіти та розвитку дитини, кількість навантажень і необхідні їй знання на даном етапі її віку та розвитку. Тому таку тонку справу краще довірити досвідченим і висококваліфікованим педагогам!

Викладачі центрів «Джерело» зможуть розкрити таланти дитини, його сильні сторони, переваги і інтереси. Кожен малюк зможе реалізувати себе, порадіти своїм успіхам і завести нових друзів! Наявність в групі дитячого саду повного дня різновікових діточок (3-5 років) дає кожній дитині унікальну можливість для виховання дбайливості, поваги один до одного, незалежно від віку, вміння проявити свою індивідуальність, а також уміння правильно і врівноважено відстоювати свою позицію, проявляти себе в грі, в спілкуванні один з одним. Всі викладачі центрів «Джерело» мають вищу освіту і величезний досвід роботи з дітьми, вони щорічно проходять курси підвищення кваліфікації і самі створюють методику навчання європейського рівня.

Розвиваюче середовище

це не тільки затишні і яскраво оформлені приміщення, але і широкий вибір різних розвиваючих іграшок та предметів, застосування творчих підходів, методів або оригінальних засобів для навчання і виховання дітей. Таке середовище допомагає дитині і її батькам розкрити здібності, побачити переваги кожної дитини, виявити особливий, ні на кого не схожий потенціал для зростання дитини як особистості.

member-image
member-image
member-image
member-image