• Call : 8 (044) 592-44-84
5-6 років — це час, коли дитина починає чітко приймати себе частиною суспільства, проявляє самостійність і навіть починає себе статево іденттифікувати.

Вік 5-6 років можна охарактеризувати як вік оволодіння дитиною активною уявою, яке починає набувати самостійність, відділяючись від практичної діяльності та випереджаючи її. Образи уяви значно повніше і точніше відтворюють дійсність. Дитина чітко починає розрізняти дійсне і вигадане. Дії уяви — створення і втілення задуму — починають складатися спочатку в грі. Це проявляється в тому, що перш гри народжується її задум і сюжет. Тому дуже важливо не пропустити цей час і допомогти дитині направити свій розвиток і віному векторі.

Активно розвивається у психічній, мовній, музично-художній і продуктивній діяльності.

Розвивається музично-художня і продуктивна діяльності. В процесі сприйняття художніх творів діти емоційно відгукуються на ті твори мистецтва, в яких передані зрозумілі їм почуття і стосунки, різні емоційні стани людей, тварин, боротьба добра зі злом.
 
При слуханні музики діти виявляють більшу зосередженість і уважність. Творчі прояви музичної діяльності стають більш усвідомленими і спрямованими (образ, засоби виразності продумуються і свідомо підбираються дітьми).
 
В образотворчій діяльності діти також вже можуть зобразити задумане (задум веде за собою зображення). Діти із задоволенням обводять малюнки по контуру, заштриховують фігури. Також гарно справляються з ліпленням, врізанням та аплікаціями, тому арт-заняття «Джерела» дуже допоможуть в розвитку.
 

В цілому цей час можна охарактеризувати як вік оволодіння дитиною активним уявою, яке починає набувати самостійність, відділяючись від практичної діяльності та випереджаючи її.