• Call : 8 (044) 592-44-84
Цей вік характерній багатьмя питаннями «Чому» и «Навіщо», на які наші педагоги з радістю даватимуть відповіді.

У цей час фізична активність трохи згасає, поступаючись місцем посидючості і здатності зосереджуватися на якомусь одному занятті. Якщо раніше ваш малюк невтомно рухався, то тепер необхідно спонукати його до цього. Порада від всіх лікарів і психологів — гуляти якомога більше. На вулиці дитина рухається із задоволенням. Тим більше, що прогулянки тепер стали набагато цікавіше: у дітей з’явилися друзі і разом вони придумують ігри настільки незвичайні, і сюжети настільки захоплюючі, що час пролітає непомітно.

Чотири — п’ять  років — саме час долучати малюка до культурного життя. Дитячі концерти, ялинки, спектаклі, мультики — все подобається і все радує. Не можна лінуватися обговорювати з дитиною те, що тільки що побачили, почули або прочитали. Так ви навчите його аналізувати, робити висновки і висловлювати свої думки. І виховаєте моральність: більшість дитячих уявлень спрямовані саме на це. Саме на це і направлені основні заняття груп цього віку.

Малюк гарно може виразити свою думку і навіть проводити не складний аналіз оточення.

Особливо проявляється бажання малюка дізнатися якомога більше, що гарно допомагає впровадженню навичок спілкування з оточуючими: дякувати за допомогу та подарунки, пояснювати, чого йому хочеться, не заважати старшим під час розмови. У цьому віці багато дітей із задоволенням виступають перед оточуючими з різними віршами і сценками, тому программа садочка направлена на допомогу дитині розвивати свої артистичні навички, і відчувати себе на сцені природно. Заняття у театральнійй та хореографічній студії, заняття музікою, іноземною мовою дуже допомагають закласти дитині фундамент необхідного розвитку.

І безумовно, для дітей немає нічого більш захопливого ніж гра!